Seat Leon 1P (MK2) w Fifth Gear

Dodaj komentarz

Po prawie miesiącu udało mi się dodać kolejny film do mojego kanału na YouTube. Nie jest to jak poprzednio wyścig Leona Cupra z innymi autami, a rzetelne przestawienie nowego modelu Leona (MK2). Ten film także jest tylko w angielskiej wersji językowej, jednak mam nadzieję, że nie będzie to przeszkadzało w oglądaniu, a już w następnym materiale wideo polski akcent związany z Seatem Leonem Cupra.

Fifth Gear, podobnie jak Top Gear, jest także brytyjskim magazynem motoryzacyjnym, jednak jest on nadawany w telewizji Five. Program został pierwszy raz wyemitowany w 2002 roku jako kontynuacja Top Gear, który został zakończony miał przerwę  w 2001 roku. Five chciało użyć nazwy Top Gear, lecz BBC nie wyraziło zgody. Byli prowadzący, Quentin Willson, Tiff Needell oraz Vicki Butler-Henderson, zostali zatrudnieni przez Five jako prezenterzy programu Fifth Gear. Jak widać jest to spora konkurencja dla legendarnego już Top Gear. Jak sobie radzą z testami samochodów w praktyce? Zobaczcie sami…

Jeśli Wy także natkniecie się na jakieś filmy z Seatem Leonem w roli głównej to dajcie mi znać o nich w komentarzach lub przez maila (którego znajdziecie w zakładce “o autorze”). Najciekawsze postaram się umieścić jako osobne wpisy.

Video 30 October 2010
Tagi: , ,
  1. Seat Leon napisał(a):

    Wpis jest na blogu już dosyć długo, a jeszcze nikt nie dodał do niego komentarza...

    A co Ty sądzisz o tym, co napisałem?

Zostaw komentarz

Proszę pamiętać oraz przestrzegać politykę komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, napisz do mnie e-maila.